اخبار سیاسی

وزیر خارجه یمن: برای صلح عادلانه و شرافتمندانه آماده ایم، عربستان کاملا در تحقق اهداف خود باخت

وزیر خارجه دولت یمن از آمادگی صنعاء برای تحقق صلح عادلانه و شرافتمندانه اطلاع داد.

25 فروردین 1400

درج روز ملی مناسب سازی در تقویم کشور

تهران (پانا) - وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی بر لزوم شکل گیری نهضت مناسب سازی در کشور تاکید کرد و سازمان بهزیستی، مراکز دولتی و تمامی نهادها و مراکزی که مسئولیتی در ساخت فضا و زیست بوم جامعه بر عهده دارند را مسئول این مهم بیان کرد.

22 فروردین 1400

خبرنگاران هشدار جامعه اطلاعاتی آمریکا به افزایش تهدید سفیدپوستان نژادپرست

تهران - خبرنگاران - جامعه اطلاعاتی آمریکا در گزارش جدید خود هشدار داد که تروریست های داخلی، گروه های شبه نظامی و ناسیونالیست های سفیدپوست، تهدیدهای خرابکارانه و افراطی را در کشور افزایش داده اند.

20 فروردین 1400

خبرنگاران 40 هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی کشور توسط شستا در حال اجرا است

کرج - خبرنگاران - وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به مشارکت شرکت پشتیبانی شستا وابسته به سازمان تامین اجتماعی در طرح های عمرانی کشور گفت : این مجموعه اکنون تعداد زیادی پروژه عمرانی در زمینه های مختلف مانند راه و سدسازی به ارزش 40 هزار میلیارد تومان...

19 فروردین 1400

ادعای جالب آمریکا درباره جنگ یمن، واکنش یمن؛ منتظریم آمریکا نیروهایش را از یمن خارج کند

خبرگزاری خبرنگاران- واشنگتن مدعی شد: برای پایان دادن به جنگ در یمن تلاش می کنیم!

17 فروردین 1400

خط و نشان کشیدن مجدد آمریکا برای پروژه گازی نورد استریم 2

وزیر امور خارجه آمریکا در آستانه تکمیل پروژه گازی نورد استریم 2 بار دیگر شرکت هایی که در این پروژه همکاری می نمایند را تهدید به تحریم کرد.

7 فروردین 1400

خشم مردم افغانستان در پی طرح صلح جدید آمریکا

نامه وزیر خارجه آمریکا به رییس جمهوری افغانستان و دیگر مقامات این کشور در ارتباط با طرح صلح جدید واشنگتن، خشم افکار عمومی این کشور را بدنبال داشت و مردم افغانستان این نامه را مایه سرافکندگی خواندند.

7 فروردین 1400

زنده باد بیلان کاری

در بحث تحلیل و آسیب شناسی بازار فیلم سینمای ایران در جهان باید گفت اساسا سینمای ما به اصطلاح جزو کشورهای جنوب قرار می گیرد، یعنی فیلم های مستقل که ضد جریان اصلی سینما هستند و در دسته فیلم های شمال آفریقا، آمریکای لاتین، خاورمیانه و آسیای شرقی قرار گرفته...

2 فروردین 1400

ما که نبستیم قلم ها را؛ نشکستیم دهان ها را!

طبق اظهارات توییت ها دیدن برنامه زاویه که مسائل علوم انسانی موضوعش هست و تازه از شبکه چهار و آن وقت شب هم پخش می گردد، یک بر هزارم ثانیه است؛ حالا از عدل باید همان چند ثانیه منقل گفتن هم بین آن همه بحث و سوال و مصاحبه شنیده گردد و خاطر دولت محترم را مکدر...

28 اسفند 1399

فرمانده سابق مصر: واشنگتن به قاهره چراغ سبز نشان داده است

یکی از فرماندهان سابق ارتش مصر با اشاره به موافقت واشنگتن با فروش موشک های راهبری به قاهره، آن را به منزله نشان دادن چراغ سبز به مصر برای اتخاذ اقداماتی در دریای سرخ دانست.

24 اسفند 1399

جورج شولتز وزیر خارجه سابق آمریکا درگذشت

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، جورج پرات شولتز وزیر خارجه ایالات متحده در دوران ریاست جمهوری رونالد ریگان که در خاتمه بخشیدن به جنگ سرد نقشی کلیدی ایفا کرد، روز یکشنبه در سن صدسالگی درگذشت.

22 اسفند 1399

راه آهن اردبیل با پیشرفت 85 درصد موعد مقرر افتتاح می گردد

خبرنگاران/اردبیل معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پروژه بزرگ راه آهن اردبیل - میانه با پیشرفت 85 درصد در حال اجراست و در موعد مقرر به بهره برداری می رسد.

20 اسفند 1399

نام نویسی انتخابات ریاست جمهوری اردیبهشت 1400 انجام می شود، شیوه نا م نویسی انتخابات خبرگان رهبری و شوراها اعلام شد

دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات وزارت کشور زمان ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری را اردیبهشت ماه بیان نمود و گفت: با همکاری وزارت بهداشت در حال طراحی و تدوین پروتکل های بهداشتی برای روز انتخابات هستیم

16 اسفند 1399

وزیر بهداشت: رهبر انقلاب منعی در استفاده از واکسن خارجی نداشتند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برای واکسیناسیون گروه های پر خطر برنامه هایی داشتیم و رهبر انقلاب منعی برای واکسیناسیون با واکسن خارجی مورد تایید قبل از فراوری واکسن داخلی نداشتند.

6 اسفند 1399

هشدار ظریف به گشت زنی B-52H آمریکایی با هدف ارعاب ایران

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه ضمن هشدار به گشت زنی B-52H آمریکایی با هدف ارعاب ایران گفت در حالی که ما بیش از 200 سال است که جنگی را آغاز نکرده ایم اما درباره درهم شکستن متجاوزان تردیدی نداریم.

2 اسفند 1399

خبرنگاران سهم زنان در پیروزی انقلاب اسلامی پررنگ بود

قزوین- خبرنگاران- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین و با بیان اینکه زنان به عنوان نیمی از جامعه اثرگذاری عمیقی در تحولات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی میهن ما داشته اند، گفت: بر همین اساس نقش و سهم زنان در پیروزی انقلاب اسلامی انکارناپذیر و بسیار...

20 بهمن 1399

اصلاح بازار با عرضه 30 درصد سوم سهام عدالت

هرگونه عرضه ای که بیشتر از تقاضا باشد، بازار را به سمت اصلاح منفی هدایت می کند.

19 بهمن 1399

امیدوارم در سال 2021 شاهد آغاز فرایند سیاسی فراگیر در یمن باشیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از روسیا الیوم، در آستانه انتها سال 2020 میلادی مارتین گریفیتس فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن جدیدترین مواضع خود در خصوص جنگ در این کشور را اظهار داشت.

16 بهمن 1399

ترامپ لایحه بسته کمک مالی کرونا را امضا کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، روزنامه واشنگتن پست شامگاه یکشنبه در گزارشی گفت که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بلاخره پس از بحث و جدل های فراوان بر سر لایحه کمک مالی کرونا، این لایحه را امضا کرد.

15 بهمن 1399

رویکرد حاکم بر طرح جدید بافت اطراف حرم مردمی و مبتنی بر تسهیل زیارت برای زائران است

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان ثامن گفت: رویکرد حاکم بر طرح جدید کاملا مردمی و مبتنی بر تسهیل زیارت برای زائران و افزایش کیفیت مجاورت برای ساکنان بافت اطراف حرم است.

8 بهمن 1399
تعداد: (192)