اخبار مجلس

بودجه بدون نفت را می توان باور کرد

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه بودجه بدون نفت را می توان باور کرد، گفت: کارشناسان و اقتصاددانان اعتقاد دارند همچون بسیاری از کشور های دنیا می توانیم منابع نفتی را صرف امور عمرانی و نه جاری کشور کنیم.

19 آذر 1398

افزایش درآمد پایدار شهرداری ها با تصویب تساوی سهم شهرداری ها و دولت

مشاور شهردار تهران گفت: با تصویب بند 3 ماده 41 لایحه مالیات بر ارزش افزوده و برابر شدن سهم دولت و شهرداری های کشور، درآمدهای پایدار شهرداری ها افزایش پیدا می کند.

4 آذر 1398

گروهی که عملکرد نمایندگان را شفاف کردند

مجله مهر: این روزها با هر چه نزدیک شدن به انتخابات مجلس، مجموعه ها و سایت های زیادی آغاز به روشنگری و شفافیت فضای انتخاباتی می نمایند. مجلس گرافی یکی از این پایگاه هایی است که زیر نظر آزمایشگاه شبکه های اجتماعی دانشگاه تهران، با هدف روشنگری عملکرد نماینده...

30 آبان 1398

رحمانی فضلی: اقدامات آمریکا، تأثیر مستقیمی بر ارایه خدمات ایران به پناهندگان داشته است

وزیر کشور در هفتادمین اجلاس کمیته اجرایی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد، ضمن تقدیر از مساعدت های بین المللی و کمیساریای عالی پناهندگان، تاکید کرد: در تأمین اعتبارات لازم برای رفع نیازهای فزاینده پناهندگان و ارایه کمک های بشر محبت آمیز به...

22 آبان 1398

واکنش رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به اتهام جدید علیه ترامپ

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، نانسی پلوسی رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا می گوید عدم مسئولیت پذیری دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور در قبال شکایت مطرح شده علیه وی مبنی بر طرح درخواست غیرعادی از رهبر یک کشور خارجی، می تواند به منزله شروع...

6 آبان 1398

جمع بندی گزارش کمیسیون اصل 90 مجلس درباره خودرو با حضور وزرای اقتصاد و صنعت

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت که قرار است جلسه ای از سوی این کمیسیون برای بررسی گزارش خودرو با حضور وزرای صنعت و اقتصاد برگزار شود که در این جلسه به مسائل کسانی که برای خودروهای وارداتی ثبت نام کرده بودند نیز رسیدگی خواهد شد.

7 مهر 1398

معاون گوایدو بازداشت شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، دولت ونزوئلا اعلام نمود که ادگار زامبرانو از سران شورشیان مورد حمایت آمریکا و نایب رئیس مجلس ملی این کشور با حکم دادگاه بازداشت شده است.

28 تیر 1398

جلیقه زردها در شهرهای مختلف فرانسه تظاهرات کردند

به گزارش خبرنگاران به نقل از یورونیوز، معترضان فرانسوی موسوم به جلیقه زردها 2 روز پس از رد قانون ضدخرابکاری از سوی شورای قانون اساسی فرانسه، امرز شنبه با حضور پررنگ تر نسبت به هفته گذشته در بیست و یکمین شنبه متوالی، تجمع اعتراض خود را در شهرهای مختلف...

12 تیر 1398

دو هواپیمای روسی حامل محموله وارد ونزوئلا شد

تهران - خبرنگاران -دو هواپیمای روسی روز یکشنبه به همراه یک محموله یاری های 35 هزار تنی و 99 نظامی وارد کاراکاس پایتخت ونزوئلا شدند.

9 تیر 1398

دریافت عوارض از فروش کالاهای تولیدکننده پسماند مخرب محیط زیست

نمایندگان مجلس در مصوبه ای سازمان امور مالیاتی را موظف کردند از فروش کالاهایی که مصرف آنها منجر به فراوری پسماند مخرب محیط زیست می گردد عوارض دریافت کند.

26 خرداد 1398

شهرستان اردستان 1500 ورزشکار سازمان یافته دارد

عباس روحانی در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: هیئت های ورزشی شهرستان، مربیان و ورزشکاران به ویژه مدال آوران رشته های ورزشی اردستان در حال حاضر با کمترین امکانات به فعالیت های ورزشی خود می پردازند.

5 خرداد 1398

چرا شورای نگهبان در مرحله قبل طرح استانی شدن انتخابات را رد کرد؟

آنچه که در این طرح در نظر گرفته نشده است، پیوست های اجتماعی و سیاسی و امنیتی طرح است که قبل از اجرای آن احتیاج است آثار و تبعات منفی و مثبت آن سنجیده گردد.

3 خرداد 1398