کنایه برانکو به دستیار کی روش

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید ذوب آهن برابر آن ها برای دیگر تیم اصفهانی بازی نخواهد کرد.

کنایه برانکو به دستیار کی روش

به گزارش خبرنگاران، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: اول باید اعلام کنم فردا ساعت 12:30 سید جلال حسینی در محل باشگاه یک کنفرانس خبری خواهد داشت.

او در مورد شرایط پرسپولیس هم گفت: تجربه بدی از بازی با ذوب آهن دارم و بازی های سختی مقابل آن ها انجام داده ایم. مربی آن ها عوض شده که یک نکته مثبت برای آن هاست. امتیازی که برابر فولاد گرفتند به آن ها انگیزه داده است. مثل همه بازی ها برابر آن ها بازی سختی داریم. مطمئن هستیم که ذوب آهن برای سپاهان بازی نمی نماید و برای خودش و هوادارانش بازی می نماید.

برانکو اضافه نمود: بزرگ ترین رقیبان ما سال جاری، استقلال، سپاهان و تراکتورسازی هستند. البته پدیده هم بین آن ها قرار گرفته است. دیروز دیدیم که با لیاقت صدر جدول هستند. یک تیم خیلی خوبی جمع نموده اند که یحیی به خوبی آن ها را رهبری می نماید. من به آن ها تبریک می گویم. البته هدف ما این است که برای سومین بار قهرمان شویم. می خواهیم نیم فصل را با بیش ترین امتیاز ممکن به انتها برسانیم. 4 بازیکن را در این بازی در اختیار نداریم. ماهینی، انصاری، نعمتی و مصلح.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره شایعه جذب مهرداد محمدی گفت: ما 6 ماه پیش با 4 بازیکن توافق کردیم. رفیعی، ترابی، شریفی و شیری. البته به احتیاج باشگاه نگاه خواهیم کرد. به خصوص بعد از مصدومیت انصاری و ماهینی. انصاری را تا انتها فصل از دست دادیم ولی انتظار داریم ماهینی تا عید برگردد. ما انتظار داریم تا 3 ماه دیگر او کاملا آماده گردد.

او در مورد پست اینستاگرامی دستیار کی روش در مورد خودش هم اعلام کرد: کدام شخص؟ چه کسی را می گویید؟ من او را نمی شناسم. من یک میلیون فالوئر در اینستاگرام دارم که مرا دنبال می نمایند. نمی توانم همه آن ها را بخوانم و ببینم چه کسی چه چیزی نوشته است. خودم را با این مسائل درگیر نمی کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کنایه برانکو به دستیار کی روش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه برانکو به دستیار کی روش"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید