کارگران هپکو برای رونق دوباره کارخانه دست به کار شدند

به گزارش آخرین اخبار، رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: بعد از برگشت کارخانه هپکو به سازمان خصوصی سازی، کارگران برای راه اندازی دوباره کارخانه و رونق تولید دست به کار شدند.

کارگران هپکو برای رونق دوباره کارخانه دست به کار شدند

به گزارش گروه اقتصادی آخرین اخبار علیرضا صالح در مورد اینکه آیا کارخانه واگذار شده هپکو که از خریدار قبلی پس گرفته شد، به سازمان خصوصی سازی برگشت، گفت: این کارخانه به سازمان خصوصی سازی برگشت و کارگران مشغول کار شدند که امیدواریم، تولید ماشین آلات ظرف یک ماه آینده در هپکو دوباره شروع شود.

رئیس کل سازمان خصوصی سازی تاکید کرد: تولید هپکو با قرارداد های منعقده و تقاضایی که برای محصولاتش دریافت می شود پایدار خواهد ماند و دنبال این هستیم قرارداد های بیشتری برای خرید ماشین آلات معدنی و راهسازی با مجموعه های معدن کاران و پیمانکاران راه منعقد کنیم.

به گفته صالح، ظرف یکی دو هفته آینده قرارداد های جدیدی برای تقاضای ماشین آلات هپکو بسته می شود که الان مقدمات انعقاد این قرارداد ها در حال تهیه است.

به گفته رئیس سازمان خصوصی سازی کارگران هپکو بعد از برگشت این کارخانه به سازمان خصوص سازی وارد کارخانه شده و زمینه تولید در این کارخانه را فراهم می کنند که امیدواریم ظرف یک ماه آینده تولید دوباره شروع شود.

وی همچنین در مورد مشکل کارخانه آذرآب اراک گفت: مشکل این کارخانه مربوط به خصوصی سازی و واگذاری نیست و بحث های دیگری دارد که باید در جای دیگر دنبال شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کارگران هپکو برای رونق دوباره کارخانه دست به کار شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگران هپکو برای رونق دوباره کارخانه دست به کار شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید