مشوق هایی برای واحدهای صنعتی خوزستان دیده شده است

به گزارش خبرنگاران، غلامرضا شریعتی عصر امروز در آئین شروع عملیات اجرایی فاز دوم کنساتره سنگ آهن اندیمشک بیان کرد: فراوری محصول فروآلیاژ برای صنعت فولاد استان و کشور حائز اهمیت است.

مشوق هایی برای واحدهای صنعتی خوزستان دیده شده است

وی، با اشاره به لزوم کاهش وابستگی صنعت فولاد به خارج کشور اضافه نمود: صنعت کشور در حوزه تولیدات محصولات فرو آلیاژ به خارج از کشور وابسته بوده و با بهره برداری از این واحد تولیدی، احتیاج صنعت فولاد تا حد شایانی کاهش خواهد یافت.

استاندار خوزستان با تاکید بر لزوم ایجاد بستر لازم برای سرمایه گذاری و کارآفرینی در شهرک های صنعتی استان خوزستان گفت: باید از مزیت های خدادادی استان برای توسعه و اشتغال پایدار با برنامه ریزی و برطرف موانع استفاده گردد.

وی اضافه نمود: باید در حمایت از تولیدنمایندگان در استان و کشور به نحوی عمل کرد که حوزه تاثیرپذیری از تحریم ها در کشور به کمترین میزان ممکن و وابستگی به خارج ضمن حفظ تجارت با دیگر کشورها به حداقل ممکن برسد.

شریعتی اظهار کرد: مشوق هایی برای توسعه واحدهای صنعتی کوچک در شهرک های صنعتی پیش بینی و زیرساخت های لازم تا حد بضاعت برای حمایت از ایجاد اشتغال در استان فراهم می گردد.

همچنین استاندار خوزستان با حضور در آئین افتتاح پایگاه قهرمانی شهدای اندیمشک توضیح داد: شهرستان های ایذه و اندیمشک در حوزه ورزش کشتی از قطب های مهم این رشته ورزشی در استان و کشور محسوب می شوند.

وی گفت: نوجوانان با الگوپذیری از نسل های آینده با توجه به توسعه زیرساخت ها بیش از گذشته باید در زمینه قهرمانی موفق و قلب خوزستانی ها را شاد نمایند.

شریعتی گفت: دولت با توجه به استعدادها و ظرفیت های هر منطقه به دنبال شکوفایی استعداد جوانان و پویایی کشور است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مشوق هایی برای واحدهای صنعتی خوزستان دیده شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشوق هایی برای واحدهای صنعتی خوزستان دیده شده است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید