مریم آزمون: تمام کننده خوبی نداریم، احتیاج به پیشرفت داریم و حضور تماشاگر انگیزه می دهد

مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: فیلم بازی امروز را فردا با بچه ها می بینیم و نقاط قوت و ضعف را برای سه شنبه بررسی می کنیم تا نتیجه بگیریم و مردم را خرسند کنیم.

مریم آزمون: تمام کننده خوبی نداریم، احتیاج به پیشرفت داریم و حضور تماشاگر انگیزه می دهد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان پس از انتها دیدار تیم های فوتبال ایران و بلاروس در جمع خبرنگاران گفت: امروز بازی خوبی از دو تیم دیدیم. روز فیفا دی بود و فرصت خوبی بود تا بازی خارجی داشته باشیم . می خواستیم نظم دفاعی و تمام خطوط را رعایت کنیم و فشار روی بازیکنان تست گردد. این کار را در بعضی لحظات کردیم ولی آنها قدرت بدنی خوبی داشتند و خوب پوشش دادند و تعویض منطقه کردند و باعث شد تا بازیکنان دوندگی زیادی نمایند. در نیمه اول خطا به نفع ما بود ولی داور به نفع آنها گرفت و گل خوردیم. داور نزدیک به صحنه بود اما اشتباه طبیعی است.

وی تاکید نمود: نیمه دوم تیم را بررسی کردیم و سعی کردیم مهاجم خود را تعویض کنیم و منطقی بازی کنیم. اگر در حمله پر تعداد بودیم دروازه را باز می کردیم. فرصت گلزنی ما بیشتر از بلاروس بود. در تورنمنت هم همین مشکل را داشتیم.

آزمون توضیح داد: بازی با اسکاتلند و سوئیس تیم بلاروس را بررسی کردیم. ما در فاز بدنسازی هستیم و بازیکنان در حمله و دفاع سریع اضافه نمی شدند. مربی بدنساز اضافه شده و شرایط تیم روز به روز بهتر خواهد شد. امروز بازیکنان ما به خوبی فوتبال بازی کردند ولی تمام نماینده خوبی نبودیم. امروز هم یک گام به جلو برداشتیم. آقایان عبدی و حبیبی به ما یاری می نمایند و باید از داشته هایمان در کشور استفاده کنیم. آنها یاری می نمایند تا بهتر شویم. ما همواره با کادر مشورت می کنیم ولی تصمیم گیرنده خودمان هستیم.

وی گفت: فیلم بازی امروز را فردا با بچه ها می بینیم و نقاط قوت و ضعف را برای سه شنبه بررسی می کنیم تا نتیجه بگیریم و مردم را خشنود کنیم.

آزمون در پاسخ به اینکه این بازی ها در استادیوم آزادی برگزار گردد چه تاثیری دارد، توضیح داد: این چند تماشاگر به قدری به بازی هیجان دادند که من هم هیجان زده شدم. ما هم احتیاج به پیشرفت داریم و حضور تماشاگر انگیزه می دهد. فوتبال با تماشاگر معنا پیدا می نماید. فدراسیون کوشش می نماید که پیشرفت کنیم و مطمئن باشید بازی در استادیوم آزادی به حقیقت می رسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مریم آزمون: تمام کننده خوبی نداریم، احتیاج به پیشرفت داریم و حضور تماشاگر انگیزه می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مریم آزمون: تمام کننده خوبی نداریم، احتیاج به پیشرفت داریم و حضور تماشاگر انگیزه می دهد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید