مانور مشترک یگانهای حفاظت اراضی کشاورزی در قزوین برگزار می شود

پرویز عبدی در مصاحبه با خبرنگاران اظهار کرد: این مانور با همکاری نیروهای یگان حفاظت دستگاه های مرتبط با صیانت از اراضی کشاورزی از جمله ادارات کل راه و شهر سازی، منابع طبیعی، میراث فرهنگی، محیط زیست و مدیریت امور اراضی در روز دوشنبه 27 اسفند ماه در قزوین برگزار می شود.

مانور مشترک یگانهای حفاظت اراضی کشاورزی در قزوین برگزار می شود

وی هدف از برگزاری این مانور را آمادگی بیشتر برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در ایام نوروز 98 دانست و شرح داد: با همکاری و هم افزایی با سایر دستگاه های اجرایی امیدواریم بتوانیم در حفاظت از عرصه های منابع طبیعی و کشاورزی گام های مؤثری برداریم.

عبدی یادآورشد: مدیریت امور اراضی با همکاری و مشارکت مردم، طرح حفاظت از اراضی زراعی و باغی را در تعطیلات نوروز 98 به شکل گسترده ای اجرا کرده و با معارضین و متخلفین برخورد خواهد کرد.

وی اظهارداشت: در ایام تعطیلات نوروزی احتمال دارد از سوی برخی افراد سود جو تغییر کاربری اراضی کشاورزی صورت گیرد لذا در سطح استان 11 اکیپ گشت های حفاظتی در ایام تعطیلات نوروز 98 در آماده باش کامل بوده و اراضی زراعی و باغی قزوین را رصد می کنند.

مدیرامور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین یادآورشد: سامانه 131 با هدف رسیدگی به گزارشهای مردمی در خصوص تغییر کاربری زمین های زراعی و باغی از سال 93 در مدیریت امور اراضی راه اندازی شده و از مردم استان درخواست می شود درصورت مشاهده هرگونه تغییر کاربری اراضی زراعی و باغی با سامانه 131 تماس بگیرند تا با مشارکت آنها از زمین های زراعی و باغی استان محافظت شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مانور مشترک یگانهای حفاظت اراضی کشاورزی در قزوین برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مانور مشترک یگانهای حفاظت اراضی کشاورزی در قزوین برگزار می شود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید