مازندران، گل محمدی: باید 2 بازی بعد را ببریم تا در کورس بمانیم، مقابل نساجی اصلاً حق مان باخت نبود

سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو گفت: نتوانستیم به خوبی از موقعیت های خود استفاده کنیم و از بدشانسی، ضربات آخر ما راهی به چهارچوب پیدا نکرد.

مازندران، گل محمدی: باید 2 بازی بعد را ببریم تا در کورس بمانیم، مقابل نساجی اصلاً حق مان باخت نبود

به گزارش خبرنگاران از قائمشهر، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو پس از انتها دیدار تیمش مقابل نساجی مازندران گفت: نتوانستیم به خوبی از موقعیت های خود استفاده کنیم و از بدشانسی، ضربات آخر ما راهی به چهارچوب پیدا نکرد. با این حال بچه های ما خیلی خوب بازی کردند. با توجه به جدول هدف اصلی ما دریافت سه امتیاز بود که این اتفاق رخ نداد.

وی ضمن تبریک این پیروزی به تیم نساجی گفت: بازی یک طرفه بود و ما می توانستیم پیروز شویم، اما این اتفاق رخ نداد و روی یک شوت غافلگیر شدیم. صحنه گل، تنها توپی بود که به دروازه ما آمد. برخی اوقات عدالت در فوتبال رعایت نمی گردد و امروز حق مان اصلاً باخت نبود. سه امتیازی مهم را از دست دادیم و امیدواریم در بازی های بعدی نتایج خوبی بگیریم.

سرمربی پدیده درباره تفاوت تیم نساجی در نیم فصل اول و دوم توضیح داد: شرایط، مربیان و شیوه بازی نساجی در نیم فصل اول و دوم متفاوت بود و نمی توانیم این تیم را با تیم نیم فصل اول مقایسه کنیم. در بازی رفت ما گل زدیم و حریف خیلی فشار آورد، اما امروز شرایط برعکس بود. ما امروز در بد زمانی گل خوردیم و پس از آن، کار دفاعی تیم نساجی بیشتر شد. در این بازی در هر دو نیمه می توانیم گل بزنیم، اما تمرکز دفاعی نساجی خیلی زیاد بود تا گلی دریافت نکند. بدشانس بودیم که ضربات آخر را در چهارچوب نساجی نزدیم و این مشکل اصلی ما بود.

گل محمدی درباره جو استادیوم شهیدوطنی قائمشهر اعلام کرد: شاهد جو سنگینی بودیم و با توجه به کوچک بودن استادیوم و طرفداران پرشور نساجی، کار تمام تیم ها برای شکست این تیم سخت می گردد. نساجی تنها هفته اول در این استادیوم شکست خورده و بازی کردن برابر این طرفداران پرشور، کار سختی است. ما اما مقابل نساجی خوب بازی کردیم و بازی در اختیارمان بود، اما در زدن ضربات آخر مشکل داشتیم.

وی درباره شرایط تیمش در ادامه فصل جاری لیگ برتر گفت: کار ما خیلی سخت شد. ما دو دیدار مقابل رقبای مان یعنی استقلال و سپاهان در خانه پیش رو داریم و باید این دو بازی را ببریم تا در کورس بمانیم، حداقل برای اینکه سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم.

شکل بازی ما به گونه ای است که تیم های مقابل را مجبور می کنیم تا دفاع نمایند.، سرمربی پدیده شهر خودرو ضمن بیان این جمله گفت: با توجه به نوع بازی ما که کارمان را با پاس های کوتاه و در عرض و نیز ارسال از کناره ها پیش می بریم، تیم ها مجبور می شوند با نفرات بیشتر دفاع نمایند. امروز این دقایق خیلی بیشتر شد و مالکیت توپ، 70 به 30 یا بیشتر به نفع ما بود.

پس از سؤال یکی از خبرنگاران درباره مذاکره گل محمدی با فدراسیون فوتبال برای قبول راهنمایی تیم امید، مدیر رسانه ای پدیده از این خبرنگار درخواست کرد که تنها درباره بازی سؤال کند.

یکی از خبرنگاران از یحیی گل محمدی پرسید یونس شاکری که در بازی قبلی به میدان رفت، چرا مقابل نساجی بازی نکرد. سرمربی پدیده پاسخ داد: شما بازی قبلی ما را دیده اید؟ شاکری در مسابقه قبلی هم به میدان نرفت.

وی در ادامه اضافه نمود: فرقی میان مهاجمان پدیده وجود ندارد و همه مهاجمان ما در یک سطح هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مازندران، گل محمدی: باید 2 بازی بعد را ببریم تا در کورس بمانیم، مقابل نساجی اصلاً حق مان باخت نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مازندران، گل محمدی: باید 2 بازی بعد را ببریم تا در کورس بمانیم، مقابل نساجی اصلاً حق مان باخت نبود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید