سراج: تنها 2 جلسه تمرینی اسکوچیچ را نداریم

به گزارش آخرین اخبار، مربی تیم فوتبال نفت آبادان درباره سفر اسکوچیچ به کشورش، گفت: فکر می کنم او را تنها دو جلسه تمرینی نداشته باشیم و مسوولیت این دو جلسه تمرینی برعهده من است و طبق برنامه سرمربی پیش می رویم.

سراج: تنها 2 جلسه تمرینی اسکوچیچ را نداریم

به گزارش آخرین اخبار، بهنام سراج در نشست خبری بعد از بازی با سایپا، اظهارکرد: در پنج بازی که در لیگ برتر و یک دیداری که در جام حذفی داشتیم، بازی با سایپا تنها دیداری بود که کنترل تمام مسابقه دست ما بود. ایرادی که ما داریم این است زمانی که گل می زنیم کمی با ترس بازی می کنیم و عقب می کشیم. امیدوارم این نقیصه را برطرف کنیم تا در ادامه با خیال راحت تری بازی کنیم.

وی در خصوص بختیار رحمانی نیز گفت: در دو سه جلسه قبل روی کار تاکتیکی تیم کار کردیم و تصمیم بر این شد بازهم با همان ترکیب قبل کار کنیم و در ادامه بازی بختیار را اضافه کنیم تا از تجربه اش استفاده کنیم که به همین صورت هم شد. وقتی گل زدیم احتیاج داشتیم بازی را حفظ کنیم و به نظرم بختیار خیلی خوب بازی کرد. فکر می کنم این بازیکن در ادامه وقت بیشتری برای بازی کردن پیدا خواهد نمود.

مربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: باشگاه قول داده که بعد از بازی با سایپا مشکل پرداختی بازیکنان برطرف گردد. از مسوولان انتظار داریم کوشش شان را برای برطرف این مشکل بیشتر نمایند. حتما مدیریت باشگاه پیگیر است. شرایط تیم نسبت به سال های گذشته خیلی بهتر است.

وی ادامه داد: ما به دنبال این هستیم که فوتبال زیباتر و همراه با نتیجه بهتر ارائه دهیم. زود است در خصوص جدول صحبت کنیم زیرا تیم ها نزدیک به هم هستند. باید بیشتر کار کنیم تا روند بردهایمان تداوم داشته باشد.

سراج در پاسخ به این سوال که آیا سفر اسکوچیچ به کشورش خللی در برنامه های تیم ایجاد نمی نماید؟ بیان کرد: اگر او در آبادان هم بود، قطعا سه چهار روز استراحت داشتیم. فکر می کنم او را تنها دو جلسه تمرینی نداشته باشیم و مسوولیت این دو جلسه تمرینی برعهده من است و طبق برنامه او پیش می رویم.

وی در خصوص تعطیلی مجدد لیگ نیز گفت: تابع مقررات فدراسیون هستیم ولی قطعا تیمی که روند صعودی دارد از این وقفه ضرر می نماید. در ادامه طی 10 تا 12 روز، چهار بازی داریم. کار سخت است ولی مجبوریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سراج: تنها 2 جلسه تمرینی اسکوچیچ را نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سراج: تنها 2 جلسه تمرینی اسکوچیچ را نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید