ساخت 12 مدرسه خیرساز در اردبیل، هیچ پروژه ای بلاتکلیف نیست

به گزارش خبرنگاران، دولت لطفی عصر دوشنبه در حاشیه افتتاح مدرسه شش کلاسه زنده یاد نادر قهرمانی در اردبیل طی مصاحبه با خبرنگاران افزود: این تعداد مدرسه خیری در قالب 40 کلاس درس از فروردین ماه سال جاری تا آبان ماه در حال انجام بوده است.

ساخت 12 مدرسه خیرساز در اردبیل، هیچ پروژه ای بلاتکلیف نیست

وی با بیان اینکه اکثر این مدارس در مناطق محروم و فاقد مدرسه احداث می گردد، ادامه داد: استان اردبیل یکی از استان های ممتاز در زمینه مشارکت خیران مدرسه ساز و ساخت مدارس خیری در کشور است.

مدیرکل نوسازی مدارس استان با بیان اینکه تمام مدارس خیرساز استان در حال حاضر براساس برنامه های معین شده اجرا و تحویل می گردد، تاکید نمود که هیچ پروژه خیری ناتمام و بلاتکلیف نداریم و تمام مدارس در دست اجرا در حال تکمیل می باشد.

وی با اشاره به اقدامات چشمگیر خیرین مدرسه ساز استان در بحث توسعه مدارس و فضاهای آموزشی بیان داشت: در این خصوص نهادها و سازمان های دولتی و غیردولتی نیز می توانند مشارکت تاثیرگذاری داشته باشند.

به گفته لطفی برای دستیابی به نرم کشوری در حوزه فضاهای آموزشی باید از تمام ظرفیت های موجود در استان از جمله خیرین، نهادها و دولت استفاده گردد.

وی ادامه داد: در حال حاضر شرایط و زیرساخت های لازم برای مشارکت و احداث مدارس توسط نهادها و سازمان ها از سوی نوسازی مدارس، آموزش و پرورش و مجمع خیرین مدرسه ساز استان فراهم شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ساخت 12 مدرسه خیرساز در اردبیل، هیچ پروژه ای بلاتکلیف نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت 12 مدرسه خیرساز در اردبیل، هیچ پروژه ای بلاتکلیف نیست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید