دهنوی: روزانه شکایات زیادی از سوپراپلیکیشن ها مطرح می گردد

به گزارش آخرین اخبار، رئیس فراکسیون اقتصاد دانش بنیان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روزانه شکایات زیادی از سوپراپلیکیشن ها وجود دارد، گفت: باید به گونه ای قانون گذاری کنیم که تخلفات اپلیکیشن ها قابل پیگیری باشد.

دهنوی: روزانه شکایات زیادی از سوپراپلیکیشن ها مطرح می گردد

به گزارش آخرین اخبار محسن دهنوی عضو هیات رییسه مجلس در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت:

طبق گزارش هایی که مردم به بنده فرستاده اند و آنالیز های خودم در فضای مجازی، روزانه شکایات زیادی از سوپراپلیکیشن ها به وجود می آید. وجود کسب وکارهای استارتاپی که باعث تسهیل در تبادل خدمات گوناگون برای شهروندان شده، در بعضی موارد هم تبدیل به ضد اهداف اولیه اش گشته است.

در این ماجرا هم پای یک معضل همیشگی وجود دارد: انحصار‬⁩ به اسم مثال، یکی از سوپراپلیکیشن ها پس از تسخیر بازار سفارش غذای آنلاین، دچار افت محسوس در کیفیت خدمت رسانی شده است لذا باید نهادی نقش رگولاتوری را ایفا نماید و پناهگاه افراد شاکی و ضرردیده باشد.

فراکسیون اقتصاد دانش بنیان همیشه سعی نموده با پشتیبانی از کسب وکارهای نوپا و همراهی با اپلیکیشن های پرمخاطب، اقتصاد دیجیتالی را رونق دهد. بعضی سوپراپلیکیشن ها هم با ارتقای کیفیت خدمات دهی به مشتریان و کوشش برای تصاحب بازارهای بین المللی، جهش فراوری فناوری بنیان را رقم زده اند.

در مجلس و بویژه فراکسیون اقتصاد دانش بنیان، موضوع را آنالیز خواهیم کرد. باید به گونه ای قانون گذاری کنیم که تخلفات اپلیکیشن ها قابل پیگیری باشد.

با حمایت صحیح و ریل گذاری های مناسب، جوانان خلّاق ایرانی می توانند آینده درخشانی را با توسعه اقتصاد دیجیتال برای کشورمان رقم بزنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دهنوی: روزانه شکایات زیادی از سوپراپلیکیشن ها مطرح می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دهنوی: روزانه شکایات زیادی از سوپراپلیکیشن ها مطرح می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید