خبرنگاران 40 هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی کشور توسط شستا در حال اجرا است

به گزارش آخرین اخبار، کرج - خبرنگاران - وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به مشارکت شرکت پشتیبانی شستا وابسته به سازمان تامین اجتماعی در طرح های عمرانی کشور گفت : این مجموعه اکنون تعداد زیادی پروژه عمرانی در زمینه های مختلف مانند راه و سدسازی به ارزش 40 هزار میلیارد تومان در دست اجرا دارد.

خبرنگاران 40 هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی کشور توسط شستا در حال اجرا است

محمد شریعتمداری عصر دوشنبه در حاشیه بازدید از پروژه 2 قطار شهری کرج که توسط شرکت سابیر و ابسته به شستا در دست ساخت است ، اضافه نمود: شرکت پشتیبانی شستا اکنون پروژه های متعددی در دست اجرا دارد و این مجموعه طی 2 سال اخیر موفقیت های بزرگی در زمینه انجام پروژه های عمرانی و مالی کشور داشته است.

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت : اکنون پروژه هایی مانند سد مخزنی چم شیر استان کهگیلویه و بویر احمد توسط شرکت سابیر وابسته شستا در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید با تمام توان و قدرت در حال اجرای پروژه های متعدد عمرانی در کشور است، گفت: کوشش ها براین است که تا پایان عمر کاری این دولت پروژه های عمرانی دارای اهمیت بالا و مورد احتیاج مردم به پایان برسند.

شریعتمداری گفت : بخشی از پروژه های عمرانی و مالی مربوط به ایران کوچک یا استان البرز است که متروی کرجاز جمله این پروژه ها می باشد.

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه کوشش ها بر تکمیل فاز یک خط 2 قطار شهری کرج معطوف شده است، بیان داشت: افتتاح این پروژه نقش موثری در بهبود شرایط مالی و رفاهی شهر کرج خواهد داشت.

شریعتمداری یادآور شد که پروژه قطار شهری کرج در دهه 80 شروع شده اما در دولت دوازدهم کوشش ها برای تکمیل پروژه مضاعف شد به طوریکه کارهای انجام گرفته طی سه سال گذشته بیش از فعالیت های 10 ساله ماقبل آن است.

وی ادامه داد: افتتاح فاز یک خط 2 قطار شهری کرج یاری شایانی به روان سازی ترافیک این کلانشهر خواهد نمود و کوشش می گردد تا در سه ماهه نخست سال آینده به بهره برداری برسد.

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت : پس از تکمیل فاز یک قطار شهری کرج ، عملیات اجرایی فازهای بعدی آن بلافاصله شروع می گردد.

شریعتمداری بیان داشت : در فاز نخست قطار شهری کرج پنج ایستگاه افتتاح خواهد شد.

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به همراه استاندار البرز و مدیران شرکت سابیر و مدیریت شهری کرج از خط 2 قطار شهری بازدید کردند.

خط 2 قطار شهری کرج به طول 27 کیلومتر کمالشهر در غرب کرج را به شهرستان ملارد استان تهران در جنوب شرقی کرج متصل می نماید.

عملیات ساخت این پروژه سال 1385 شروع شده که تا به امروز 15 کیلومتر از تونل آن بین دانشگاه خوارزمی در غرب و میدان شهید سلطانی در جنوب شرقی کرج حفاری شده است.

فاز یک خط 2 قطار شهری کرج به طول حدود 6.5 کیلومتر بین گلشهر و چهار راه طالقانی کرج خردادماه سال آینده افتتاح می گردد.

این پروژه با مشارکت شرکت سابیر وابسته به شرکت پشتیبانی شستا و سازمان تامین اجتماعی ، مدیریت شهری کرج و استانداری البرز در حال ساخت است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 40 هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی کشور توسط شستا در حال اجرا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 40 هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی کشور توسط شستا در حال اجرا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید