بیانیه باشگاه گیتی پسند در واکنش به اتفاقات دیدار با حفاری

باشگاه گیتی پسند اصفهان در واکنش به اتفاقات دیدار با حفاری اهواز بیانیه ای صادر کرد.

بیانیه باشگاه گیتی پسند در واکنش به اتفاقات دیدار با حفاری

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری باشگاه گیتی پسند، پس از اتفاقات تلخ بازی روز گذشته (آدینه) حفاری اهواز و گیتی پسند که منجر به فحاشی به بازیکنان ملی پوش گیتی پسند، ضرب و شتم بازیکنان و پرتاب نارنجک و ترقه از سوی حفاری اهواز شد باشگاه گیتی پسند در اطلاعیه ای خواهان برخورد با عاملان شد.

در این اطلاعیه آمده است:

به دور از رفتار حرفه ای است که باشگاه حفاری اهواز به خود اجازه می دهد برای کسب نتیجه به هر روشی اقدام کند و مسئولان سکوت نمایند، آیا بازیکنان ملی پوشی که با جان و دل در خدمت تیم ملی هستند و برای بالا رفتن پرچم ملی کوشش می نمایند زیبنده فحاشی به نوامیس آنها است! استفاده از نارنجک در سالن ورزشی به چه معنی است؟ این زمین مسابقه زمین جنگ است یا رقابت سالم زیر پرچم فیرپلی! خط دهی از روی نیمکت حفاری به طرفداران به چه معنی است؟

مطمئناً باشگاه حفاری اهواز فراموش نموده است که دیدار برگشت نیمه نهایی در اصفهان برگزار می گردد که اینگونه رفتارها را انجام داده است، مگر بازی دور مقدماتی در اصفهان حاشیه ای داشته که اجازه چنین رفتارهای داده می گردد؟ نماینده فدارسیون فوتبال و کمیته انضباطی گویا در خواب زمستانه تشریف دارند که چنین صحنه های زشتی را چشم پوشی می نمایند.

باشگاه گیتی پسند ضمن محکوم کردن رفتار زشت حفاری اهواز اعلام می نماید جواب حرکت غیر اخلاقی آنان را در زمین مسابقه و در دیدار برگشت و آن هم در مستطیل 20 در 40 زمین فوتسال بدون حاشیه خواهد داد و از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خواهانیم برخورد جدی با عاملان حوادث اهواز بکند و نه با محرومیت و جریمه نقدی پاداشی برای حفاری در نظر بگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بیانیه باشگاه گیتی پسند در واکنش به اتفاقات دیدار با حفاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه گیتی پسند در واکنش به اتفاقات دیدار با حفاری"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید